خرید فروش ، قیمت ، تعمیرات و کالیبراسیون سانتریفیوژ آزمایشگاهی در مشهد

گروه تجهیزات پزشکی تکنو طب سلامت مرکز خرید ، فروش ، قیمت ، تعمیرات و کالیبراسیون دستگاه سانتریفیوژ آزمایشگاهی در مشهد و سراسر کشور . جهت مشاوره  با کارشناسان ما در تماس باشید.

تلفن : 0604575 0912 - 38584224 -051 - 6175300 0915

سانتریفیوژ چیست؟

سانتریفیوژ آزمایشگاهی که کاربرد اصلی آن جدا کردن اجزای مخلوط مایع است. این دستگاه یکی از پرکاربردترین تجهیزات آزمایشگاهی می‌باشد که جهت جداسازی سرم، ته نشین ادرار، تهیه نمودن فیلترهای فاقد پروتئین و مواردی از این قبیل مور استفاده قرار می‌گیرد. ناگفته نماند که در هنگام اغستفاده از این وسیله بادی زمان و نیروی آن به دقت مشخض شده و برای انتخاب سانتریفیوژ باید RCF در نظر گرفته شود، و تعداد دور بر دقیقه اهیمت بالایی ندارد. این وسیله در انواع مختلفی همانند یخچالدار و معمولی در بازار عرضه می‌شود و از رایج ترین کاربردهای آن در آزمایشگاه های پزشکی برای جدا نمودن اجزای خون از یکدیگر است.

نحوه کار سانتریفیوژ آزمایشگاهی :

نحوه کار این دستگاه به این صورت می باشد که با قرار دادن نمونه درون لوله سانتریفیوژ، بلافاصله دستگاه شروع می کند به چرخید و نمونه را به سمت خارج حرکت می دهد وتا این کار تا زمانی که نمونه به صورت افقی قرار بگیرد ادامه دارد. در این صورت نیروی گریز از مرکز سعی در حرکت و راندن محلول برخلاف  مرکز سانتریفیوژ دارد و همین کار باعث جدا شدن ذرات درشت تر از محلول خواهد شد و چنانچه دستگاه را متوقف نمایید ذرات درشت تر در قسمت بیرونی به صورت جدا شده از محلول باقی خواهد ماند.

 

تعمیرات انواع دستگاه های سانتریفیوژ آزمایشگاهی توسط تکنسین های مجموعه تکنو طب در مشهد و سراسر کشور پذیرفته میشود .

 

کلید واژه ها : خرید قیمت تعمیرات کالیبراسیون سانتریفیوژ مشهد ، خرید فروش سانتریفیوژ آزمایشگاهی در مشهد ، دستگاه سانتریفیوژ آزمایشگاهی در مشهد ، کالیبراسیون دستگاه سانتریفیوژدر مشهد .

کالیبراسیون دستگاه سانتریفیوژ :

کالیبراسیون سانتریفیوژ ، فرایندی است که در آن مراحلی جهت تضمین صحت کار دستگاه به‌کار گرفته می‌شود. این روش تضمین می‌کند که اندازه گیری‌های به دست آمده توسط وسیله مورد نـظــر دقـیــق هـسـتـنــد. روش کــالـیـبــراسـیــون بــرای مدل‌های مختلف متفاوت است با این حال اکثر تـولـیـدکـنـنـدگـان کـتـابـچـه راهـنـمـایـی را کـه شـامل جزئیات کالیبراسیون و نحوه کار با دستگاه است، برای استفاده کاربران فراهم می کنند.

 

TOP